Lamborghini показала нові тизери суперкара Huracan Sterrato

Lamborghini показала нові тизери суперкара Huracan Sterrato

23 вересня 2022
0

Італійська компанія Lamborghini продовжує інтригувати публіку своїм новим витвором - спорткаром Huracan Sterrato. Від звичайного «Урагану» модель відрізняє «позашляховий» обвіс, додаткова світлотехніка і збільшений кліренс.

Виробник продемонстрував відео та нові зображення новинки. Автомобіль поки що приховується під камуфляжем, але окремі особливості моделі відрізняють її від інших представників сімейства.

Зокрема, для більш впевненого подолання перетнутої місцевості Huracan Sterrato підняли над дорогою, а захистити кузов від пошкоджень дозволить «позашляховий» обвіс, що включає накладки на колісних арках і по всьому периметру кузова. Також модель оснастили додатковою LED-світлотехнікою, а взяти із собою спортивний інвентар дозволять потужні рейлінги на даху. Крім цього, автомобіль отримав видозмінений передній бампер, збільшені димарі для охолодження двигуна, а також дифузор.

За попередніми даними, Huracan Sterrato отримає в своє розпорядження атмосферний 5,2-літровий мотор V10 потужністю 640 к.с. Аналогічний двигун використовується на версіях Evo AWD, Tecnica та STO. Повнопривідна трансмісія налаштована таким чином, що більша частина моменту, що крутить, в нормальних умовах відправляється до задніх коліс, а якщо вони починають прослизати, то він перекидається на передню пару коліс.

Очікується, що офіційна прем'єра Lamborghini Huracan Sterrato відбудеться в рамках майбутнього Паризького автошоу, яке заплановане на середину жовтня, а перші товарні екземпляри будуть доступні наступного року. Вартість новинки стане відома ближче до початку продажу.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація