Land Rover відкрив унікальну лабораторію для електромобілів

Land Rover відкрив унікальну лабораторію для електромобілів

31 жовтня 2023
0

Компанія Jaguar Land Rover відкрила унікальну лабораторію для випробування електромобілів. Завдяки їй можна буде відмовитись від доставки прототипів по всьому світу, що зменшить витрати та скоротить викиди вуглецю від програм розробки.

У компанії кажуть, що нова лабораторія Future Energy Lab вартістю 304 мільйони доларів зменшить витрати на розробку нових авто, оскільки вона скорочує потребу в транспортуванні людей та прототипів за кордон. Час розробки також гарантовано скорочено, що гарантує, що JLR зможе швидше виводити нові моделі на ринок, хоча, очевидно, їй все одно доведеться провести деякі випробування на дорозі.

Лабораторія площею 30 000 кв. м була розроблена для нових електромобілів, адже їхні батареї особливо чутливі до екстремальних температур. До 2030 року компанія планує випустити дев'ять електромобілів, першим з яких стане електрична версія флагманського Range Rover.

Інженери-випробувачі, що працюють над автомобілями, матимуть доступ до технічного обладнання вартістю понад 49 мільйонів доларів, включаючи електричні випробувальні стенди та камери для випробувань електромобілів, які можуть імітувати умови в діапазоні від -40 до 55 градусів за Цельсієм. Понад 200 інженерів електромобілів уже працюють на майданчику, розташованому в межах існуючого інженерного центру JLR Whitley, і незабаром буде створено ще 150 додаткових робочих місць.

«Цей комплекс, який є ключовим компонентом нашої стратегії Reimagine, має важливе значення для забезпечення розширених можливостей тестування, які будуть життєво важливими для продуктивності та надійності сучасних розкішних автомобілів, які ми з гордістю розробляємо», - сказав Томас Мюллер, виконавчий директор JLR з розробки продуктів.

Джерело: Autogeek
Фото: JLR

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація