Lexus перетворила LX 600 на автомобіль для любителів відпочинку

Lexus перетворила LX 600 на автомобіль для любителів відпочинку

01 листопада 2023
0

Цього року Lexus привіз на SEMA 2023 три позашляховики, які повинні продемонтрувати відввідувачам виставки можливості використання супутніх аксесуарів бренду. Один із них - Lexus LX 600 Premium для поціновувачів водних розваг.

Перше, що привертає увагу - особливе забарвлення кузова кольору аквамарин. Він змінює свій відтінок, залежно від освітлення, нагадуючи сонячні відблиски на поверхні води.

Доповнюють стильний образ матово-чорна решітка радіатора й глянсово-чорна окантовка вікон та бампера. Справлятися з прибережними пісками Lexus LX 600 допоможуть 33-дюймові шини Toyo Open Country A/T, «взуті» на 18-дюймові колісні диски.

Для комфортного відпочинку на свіжому повітрі є висувний навіс та похідна кухня Yakima EXO OpenRange Deluxe. Встановлена на місці тягово-зчіпного пристрою причепа на стоянці вона перетворюється на варильну панель, холодильник та раковину.

Вартість такого «туристичного» Lexus LX 600 Premium не уточнюється. Серійній позашляховик на ринку США коштує від 100 000 доларів.

Джерело: Авто Центр
Фото: Lexus

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація