Lexus присвятив особливий NX геймерам

Lexus присвятив особливий NX геймерам

01 жовтня 2022
0

Компанія Lexus, подібно до інших автовиробників, активно співпрацює з кіберспортсменами. Серед партнерів японської марки, наприклад, американська команда з Counter-Strike: Global Offensive - «колектив» 100 Thieves. Торік команда виграла свій третій титул і цього року Lexus вирішив випустити ексклюзивний Lexus Thieves NX, який відрізняється неповторним дизайном кузова та унікальним оздобленням інтер'єру, подібного до якого немає в жодній іншій моделі японського бренду.

Основним елементом екстер'єру став фірмовий патерн команди, який вона використовує у своєму екіпіруванні та мерчі, але малюнок Champion Print відображає і дії 100 Thieves у грі, перемога в якій і принесла титул. Для цього були зібрані дії та рухи гравців у 11 переможних матчах плей-офф.

Ці елементи за допомогою штучного інтелекту перетворили на геометричний патерн з ліній, кривих та їх перетинів. Кожна перемога виділена світловідбиваючою червоною фарбою та доповнена ім'ям найкращого гравця того матчу. У салоні з'явилися логотипи команди, які вишиті на підголовниках крісел, килимках та порогах.

Технічно ексклюзивний кросовер не змінився. Оскільки в основу лягла версія NX 350 F Sport, під капотом у неї 279-сильний бензиновий турбомотор 2.4 у поєднанні з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом з електронним керуванням і функцією динамічного перерозподілу крутного моменту.

Джерело: Мотор

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація