Mansory допрацювала новий Mercedes-Maybach

Mansory допрацювала новий Mercedes-Maybach

07 серпня 2022
0

Седан Maybach сам по собі вже представляє більш розкішний та ексклюзивний варіант моделі S-Class, але комусь із клієнтів мало цього. На допомогу може прийти тюнінг від інших компаній і одна з найсвіжіших робіт на базі Mercedes-Maybach S-Class останнього покоління належить німецькому ательє Mansory. Відома своїми незвичайними проектами та радикальними аеродинамічними обвісами компанія цього разу вирішила не надто «епатувати» потенційних клієнтів та підготувала відносно скромні доопрацювання.

Вуглепластиковий аеродинамічний обвіс включає в себе крім звичних спліттера на передній бампер, накладок на пороги і дифузора в задньому бампері вставки в повітрозабірники і спойлер на кришці багажника.

Штатні диски запропоновано замінити фірмовими 22-дюймовими колесами V.6 або FS.23. Для «апгрейду» двигуна запропоновано новий блок управління Mansory Performance PowerBox та спортивну вихлопну систему.

У результаті потужність 4,0-літрового V8 у версії S580 збільшується на 97 кінських сил, а момент - на 120 Нм, до 600 сил і 820 Нм. Віддача 6,0-літрового V12 зростає на 108 кінських сил і 100 Нм - до 720 сил та 1000 Нм.

Традиційно для всіх своїх проектів можливості зміни салону в Mansory обмежують лише бажаннями клієнта. Запропоновано різні варіанти шкіри та алькантари, а також вуглепластика для декору інтер'єру. Доступні і фірмові аксесуари на кшталт алюмінієвих накладок на педалі та спортивного керма.

Джерело: Mansory

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація