Маск кардинально змінив рішення про розробку новинки через «китайців»

Маск кардинально змінив рішення про розробку новинки через «китайців»

08 квітня 2024
5

Схоже, що Tesla Model 3 в найближчі роки залишатиметься найдоступнішою моделлю у лінійці американського автовиробника. Джерела Reuters повідомляють, що плани компанії зі створення так званої Model 2 за 25 000 доларів скасовані.

Джерела не називають конкретну причину такого рішення, але вважається, що агресивна конкуренція з боку доступних електромобілів з Китаю є одним з ключових факторів такого рішення. Reuters посилається на численні джерела та повідомлення, які вказують на внутрішні переговори, які відбувалися наприкінці лютого та на початку березня. В одному з повідомлень від 1 березня керівництво компанії рекомендовано інженерам не повідомляти постачальникам про скасування програми.

Своєю чергою, Ілон Маск у Twitter зазначив, що «Reuters знову бреше». Повідомлення про нову доступну Tesla існують вже кілька років. Раніше повідомлялось, що невеликий хетчбек міг би конкурувати з Chevrolet Bolt і Nissan Leaf.

У будь-якому випадку, роботи над Model 2 не були даремними. Повідомляється, що нове роботаксі від Tesla використовуватиме нову платформу. На сьогоднішній день Model 3 є найдешевшою Tesla, яку ви можете купити. Хетчбек дебютував у 2017 році та отримав невелике оновлення минулого року.

Джерело: Autogeek
Фото: Electrek

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
Alf8  

Та просто чим дешевше авто, тим менше різниця в карман. Краще доїти народ "дешевою" Model 3, ніж вони знали, що це не дешево і можна значно дешевше.

ВІДПОВІСТИ  
zefir  

у тесли не так багато місць де вони можуть реально економити, щоб випустити сильно дешевше авто.
замінити шкірзам на тканину не багато виграє, прибрати панораму - більше алюмінію треба на дах, гірше матеріали - вони і так не суперпреміум.
залишається загальний розмір, батарея і мотори. ну ок, 3-5к зекономити, але на 10к дешевше не набереться, а це означає менше заробляти на кожному авто.

+2ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

zefir, все правильно сказано.

-14ВІДПОВІСТИ  
Oleg_H  

Китайці показують скільки мають коштувати електромобілі.
І при цьому вони не в мінусі. А заробляють. Нехай небагато на кожному авто, але за рахунок об"ємів мають прибуток

+4-1ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

Oleg_H, ти ж в курсі, що китайські автовиробники отримують дотації з державного бюджету? Саме тому й можуть поки що демпінгувати.

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація