Mercedes-AMG CLE 2025 вперше показали в кузовах купе і кабріолет

Mercedes-AMG CLE 2025 вперше показали в кузовах купе і кабріолет

08 листопада 2023
0

Новий Mercedes-AMG CLE 2025 модельного року зняли під час випробувань у кузовах купе та кабріолет. Однак дах - не єдине, що їх поділяє. Відмінності також у гібридній системі.

М'який гібрид CLE 53 слідує по стопах стандартної моделі, але відрізняється решіткою Panamericana з вертикальними смугами. Також модель отримала більш спортивні бампери та колеса з потужною гальмівною системою з червоними супортами. Також модель отримає виражений спойлер та вихлопну систему з чотирма патрубками.

Автомобіль буде оснащений 3,0-літровим двигуном із турбонаддувом потужністю близько 429 к.с. та крутним моментом 520 Нм. Він зможе прискорюватися від 0 до 100 км/год швидше, ніж за 4,4 секунди.

Кабріолет Mercedes-AMG CLE 63 SE Performance отримає більш агресивний передній бампер, бронзові супорти, задній порт для зарядки та вихлопну систему з чотирма патрубками та квадратними наконечниками.

Плагін-гібридна система матиме потужність від 670 до 700 к.с. за різними даними. Автомобіль зможе розганятись до 96 км/год приблизно за 3,3 секунди і досягати максимальної швидкості 280 км/год.

Джерело: iXBT.com
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація