Mercedes-Benz готує ще один рестайлінг для GLE

Mercedes-Benz готує ще один рестайлінг для GLE

06 квітня 2024
0

Актуальне, четверте покоління кросовера презентували ще у 2019 році. Торік Mercedes-Benz випустив рестайлінг для GLE, однак схоже, що німецький автовиробник вирішив ще раз оновити модель.

Прототип з закамуфльованою передньою частиною, який помітили шпигуни, зберіг чіткі риси поточної четвертої генерації моделі, а тому, побачити п'яте покоління кросовера вже найближчим часом, вочевидь, не судилося.

Сильно закамуфльована передня частина очевидно натякає на те, що дизайнери Mercedes-Benz оновили саме її. Побачити форму фар практично неможливо через вінілове покриття, однак, бампер та решітка радіатора точно будуть іншими.

Можливо, інженери та дизайнери компанії Mercedes-Benz ще змінять деякі елементи дизайну нового GLE. Також ймовірно, що модель надійде у продаж з новою палітрою кольорів.

Шпигунам не вдалось зробити знімок інтер'єру нового GLE, однак очевидно, що всередині кросовер також оновиться. Експерти прогнозують, що новинка отримає окремий екран приладів водія та нову інформаційно-розважальну систему.

Можливо, кросовер також отримає новий силовий агрегат, проте точної інформації про це немає. Подейкують, що оновлену версію GLE презентують в 2025 році й вона надійде у продаж як модель 2026 року.

Джерело: 24tv.ua
Фото: Autoevolution

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація