Mercedes-Benz Sprinter оригінально доопрацювали

Mercedes-Benz Sprinter оригінально доопрацювали

24 вересня 2022
0

Мікроавтобуси Mercedes-Benz Sprinter сьогодні користуються великою популярністю у вітчизняних перевізників. Ці машини часто-густо використовують на міжміських маршрутах. Однак такі високошвидкісні «буси» володіють одним дуже істотним недоліком - відсутністю ємних багажних відсіків. Однак вихід завжди можна знайти.

Використовувати місце на даху в даному випадку недоречно, тому деякі перевізники встановлюють додаткові багажники на кормі. Цікаво, що останні досить популярні за кордоном, правда їх в основному застосовують на великих туристичних автобусах.

Купити фірмовий «бокс» задоволення не з дешевих, а тому вітчизняний умільці роблять їх з підручних засобів. В даному випадку з кузова Mercedes-Benz Sprinter першого покоління. Кормова частина, з розпашними дверима, світлоблоклами і частково боковинами була збережена. Більше того, дах прибудови також вирішили використовувати раціонально, оснастивши ґратками для невеликих речей.

У підсумку вийшло досить стильне і зручне рішення. Звичайно, якби ще донор для багажника був тієї ж, другої генерації, що й сам мікроавтобус, було б взагалі супер. Хоча так навіть оригінальніше - відчувається спадкоємність поколінь Mercedes-Benz Sprinter.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація