Мережа АЗК WOG впроваджує безготівкові чайові

19 квітня 2021
7

Відтепер на заправках мережі WOG по всій країні можна буде залишити грошову вдячність заправнику, не виходячи з машини та не маючи при собі дрібної готівки.

В часи, коли з кожним роком значно зростають обсяги безготівкових розрахунків та в реаліях карантинних обмежень, така опція стає все більш затребуваною.

На першому етапі послуга буде доступна водіям, які заправляються за допомогою сервісу WOG PAY, не виходячи з автомобіля. Після закінчення процесу заправки в додатку з’явиться автоматичне push-повідомлення з питанням «залишити чайові заправнику?» та можливістю вибрати суму. Клієнту залишається тільки натиснути обране число та чайові будуть списані з картки, що прив'язана у додатку PRIDE. Для списання стандартно пропонується той спосіб оплати, який був обраний при розрахунку за пальне, але його завжди можна змінити на інший. Також є можливість обрати будь-який платіжний засіб (картка, Apple Pay, Google Pay), після розрахунку за пальне бонусами або літрами.

Варто відзначити, що операція проходить за схожим сценарієм як з перерахуванням з платіжної карти на іншу платіжну карту. І не передбачає комісії для відправника. Чайові надходять на рахунок заправника. Нова компліментарна послуга здійснюється за підтримки платіжної системи Visa.

Надалі послуга безготівкових чайових буде поширена також на клієнтів, які розраховуються на касі за допомогою платіжної картки, навіть без використання додатку.

«Впровадження послуги, яку ми реалізуємо при підтримці платіжної системи Visa, стало відповіддю на реалії сьогодення – черговий локдаун та значне зростання кількості безготівкових розрахунків в цілому та на заправках WOG зокрема. Люди часто просто не мають із собою готівки та намагаються уникати зайвих контактів, але бажають віддячити співробітника. Виникає момент незручності. Безготівкові чайові допомагають уникнути його та з гарним настроєм поїхати далі. Звісно, цей момент має бути максимально швидким та зручним, тому був обраний саме такий засіб», - пояснює Олег Кушіль, директор дирекції цифрової трансформації WOG.

Сервіс безготівкових чайових через додаток WOG PRIDE буде запроваджено одразу по всій мережі. А електроні чайові при оплаті на касі без сервісу WOG PAY, будуть доступні найближчим часом.

На заправках WOG вже активно застосовуються сервіси дистанційної оплати пального та страв/напоїв, передзамовлення позицій з меню WOG Cafe та можливість дистанційно «пригостити» кавою або заправити пальним машину іншої людини через додаток WOG PRIDE. Отже, нова функція – логічне розширення безготівкових сервісів, до яких вже звикли постійні клієнти.

Джерело: WOG

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
bokochvm  

...wog - ти не о.....їв!?

+5ВІДПОВІСТИ  
Ser Gio  

Тю, а хіба сервіс не закладений у вартість пального?
Пам'ятаю в одному інтерв'ю Пивоварський, дружок Пороха, там пінився що ціни на пальне такі високі, бо бачте сервіс. Так що, получається, гроші пішли собі в кишеню, а не зарплатою заправщикам? То клієнт ще має щось платити?

+4ВІДПОВІСТИ  
Zub8  

так чого ви?-це ж лише чайові захотів-залишив,не захотів-ні,ніхто не заставляє
p.s.не заправщик на ВОГ

-2ВІДПОВІСТИ  
Ol67  

Zub8, Це точно! До того ж, може гроші до головного у WOG підуть - а то інша справа, на це справді ніхто грошенят не жалітиме.

ВІДПОВІСТИ  
L0g1n  

Саме цікаве, що до зп входить вартість послуг і товарів на АЗС. А ціни на товари на заправках космос - у порівнянні з мілким оптом на складах, а так як товар від поставників на пряму, то вся маржа з націнки йде в кишеню власнику. Так само нафтопродукти оптом приходять з Білоусі і ціна нижча+акциз, але різниця в розниці між Україною і Білоруссю на АЗС на 95 бензин - 9 грн. Тобто власник наживається на всьому, чому може...а от платити достойну заробітню плату не хоче. І робить з заправників - фактично попрошайок. Жесть.

+3ВІДПОВІСТИ  
Ябадабаду  

Забавная картинка, среди вариантов ответов на вопрос "оставить ли чаевые

ВІДПОВІСТИ  
Ябадабаду  

только выбор суммы, а где же "та ну на ..."

+1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація