Мережа ОККО збільшила ліміт на продаж бензину

Мережа ОККО збільшила ліміт на продаж бензину

05 травня 2022
3

Мережа АЗС ОККО послабила обмеження щодо продажу палива. Тепер водії з карткою Fishka зможуть заправити одне авто пальним PULLS 95 та PULLS Diesel не від 10, а від 15 л. Про це компанія повідомила у своєму Facebook.

«У додатку ви можете ознайомитися з інформацією про свої ліміти. Вони різні - 15, 20 і 30 літрів - і докладніше про це розповість додаток», - уточнили в ОККО.

Ліміт діє лише на одну заправку. Наступне заправлення можна провести протягом доби 3 рази, але не раніше ніж через 3 години.

Бензином А-95 та ДП ОККО заправляє лише критичну інфраструктуру, ЗСУ, за паливними картами та талонами. На автогаз обмежень немає.

«У міру збільшення запасів пального ми будемо переглядати та пом'якшувати ліміти відпустки», - додали в компанії.

Джерело: delo.ua

Обговорення новини

yashka_dev  

Але продаж лише по паливних картках та талонах)

+1ВІДПОВІСТИ  
Sim_vit  

В Киеве возле меня 5 заправок ОККО Карл и на всех есть бензин какой хочешь, но его просто не продают. Предлагаю правительству ввести такие же условия на размещения их заправок (как бы можно, но только с спец талоном и картой которую не оформить), пусть будет хоть вог, тот продает простым людям.

ВІДПОВІСТИ  
vitaliy_r2  

с 5 мая, а может и раньше - на АЗС этой сети топливо в свободной продаже не появлялось вообще, в отличии от WOG, UPG, Socar, БРСМ

единственное за что их можно похвалить - что информация на картах обновляется более оперативно чем у конкурентов которые даже цены на стелах ленятся указывать

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація