MG готує недорогий двомісний спорткар

MG готує недорогий двомісний спорткар

11 червня 2022
0

Опубліковано патентні зображення електричного спорткара MG Cyberster. Двомісний родстер мають представити наприкінці 2023 року, а у продаж він надійде 2024 року - якраз до 100-річчя британської марки. Про це повідомляє сайт CarNewsChina.

Модель недаремно присвятили ювілею MG. Справа в тому, що британський бренд відомий, перш за все, своїми компактними та легкими спортивними родстерами. Проте після банкрутства компанії та переходу її під крило китайського концерну SAIC такі моделі не випускали.

Тепер MG повертається до витоків. Британці обіцяють, що Cyberster стане першим у світі недорогим спортивним електромобілем.

Концепт-кар MG Cyberster показали минулого року і серійна модель з ним схожа, хоча виглядає стриманіше. У спорткара класичні пропорції з довгим капотом і зсунутим назад салоном. Привертають увагу краплеподібні фари і тоненькі стрілоподібні ліхтарі. Дах, який складається, м'який, як і у всіх класичних MG.

Характеристики MG Cyberster 2024 поки що невідомі, проте він стане найшвидшою моделлю британської марки. Під час презентації концепт-кара було заявлено, що він може розганятися до 100 км/год за 3 с і проїжджати до 800 км без підзарядки.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація