Митниця вивчає природу неадекватно низьких цін на ДП

Митниця вивчає природу неадекватно низьких цін на ДП

31 травня 2024
0

Митними органами у квітні-травні поточного року проведено додаткові посилені контрольні заходи, спрямовані на виявлення можливих шляхів контрабанди нафтопродуктів. Про це enkorr повідомило джерело в Держаній митній службі України.

Зокрема, зі слів співрозмовника видання, підрозділами боротьби з контрабандою Держмитслужби у взаємодії з Енергетичною й Одеською митницями проведено близько 50 контрольних заходів у пункті пропуску (додаткові заміри ваги та якості пального) з перевірки достовірності декларування нафтопродуктів.

Крім того, на постійній основі організовано взаємодію з компетентними органами іноземних держав у частині обміну інформацією й документами, які надавались митним та іншим компетентним органам при експорті продукції з країни відправлення, з метою перевірки повноти й достовірності декларування українськими імпортерами.

«Попри комплекс зазначених безпрецедентних заходів, компетентними органами не виявлено фактів контрабанди пального, що є доволі очікувано», - зазначило джерело.

Співрозмовник enkorr пояснив, що таких заходів було вжито на тлі чуток про начебто контрабанду пального в Україну через зменшення маржинальності у сфері реалізації, а також продажу окремими імпортерами пального за собівартістю, а іноді й нижчою ціною.

Як повідомляв enkorr, минулого тижня гуртові ціни на дизельне пальне почали просідати. Причина - зменшення зовнішніх котирувань при стабільному ресурсному наповненні ринку. При цьому імпорт дизпального знижується п'ятий тиждень поспіль, але це не приносить бажаного результату у вигляді зростання маржинальності.

Джерело: enkorr

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація