На аукціон виставили новенький Toyota Land Cruiser 250

На аукціон виставили новенький Toyota Land Cruiser 250

23 травня 2024
0

Toyota випустила першу партію Land Cruiser 250 і один із 5000 екземплярів вже виставили на аукціон на майданчику Bring a Trailer. Представлений позашляховик жодного разу не виїжджав на дороги, на що вказує пробіг на одометрі у 11 миль (близько 17 км), отриманий від калібрування двигуна.

Land Cruiser у топовій версії First Edition оснащений гібридною силовою установкою на основі 2,4-літрового рядного чотирициліндрового турбодвигуна, який доповнений електромотором та батареєю на 1,87 кВтг. Сумарна віддача - 330 к.с. та 630 Нм, які передаються на всі чотири колеса через восьмиступінчасту автоматичну коробку передач.

Позашляховик отримав двокольорове забарвлення кузова, де основний відтінок Heritage Blue, а дах - чорний. Він обклеєний захисною плівкою, є підсвічування порогів, відеореєстратор, аудіосистема JBL та бризковики. На даху встановлені рейлінги та багажник.

Рекомендована роздрібна ціна Toyota Land Cruiser 250 складає 78 369 доларів. На момент написання статті максимальна ставка на позашляховик становила 66 666 доларів. До закінчення торгів залишилось 5 днів.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація