На кордоні з Польщею створили штаб допомоги українським водіям

На кордоні з Польщею створили штаб допомоги українським водіям

19 листопада 2023
0

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило на кордоні України та Польщі штаб допомоги українським водіям. Про це повідомила прес-служба відомства у неділю, 19 листопада.

«Його ключова задача - забезпечити наших людей їжею, питною водою, медикаментами та пальним. За кожним з трьох пунктів перетину кордону закріплений координатор, який збирає потреби та перебуває на постійному зв?язку з водіями. Сьогодні на кордоні вже працює ініціативна команда, яка має 11 тисяч наборів для харчування, питну воду та необхідні ліки», - ідеться в повідомленні.

Міністерство нагадує, що українські водії понад 10 днів залишаються заблокованими на польському кордоні. У бік Ягодина черга розтягнулася на понад 30 кілометрів, Рави-Руської - понад 10 кілометрів, Краківця - понад 16 кілометрів.

Польські перевізники заблокували рух вантажівок на трьох пунктах пропуску на польсько-українському кордоні з 6 листопада. Йдеться про пункти пропуску «Гребенне - Рава-Руська», «Корчова - Краківець», «Дорогуськ - Ягодин». 17 листопада організатори блокування кордону заявили, що планують перекрити останній відкритий для проїзду вантажівок пункт перетину «Медика - Шегині».

Україна і Європейський союз підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом 29 червня 2022 року. Її початковий термін дії складав один рік з можливістю продовження. Згодом дію угоди продовжили до кінця червня 2024 року.

Джерело: Zaxid.net

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація