Наомі Кемпбелл допомогла створити унікальний кросовер BMW XM

Наомі Кемпбелл допомогла створити унікальний кросовер BMW XM

16 травня 2024
3

Розкішний кросовер BMW XM 2024 отримав дуже нестандартну версію Mystique Allure. Її презентувала супермодель Наомі Кемпбелл у рамках 77-го Каннського кінофестивалю. Про це повідомляється на офіційному сайті німецького автовиробника.

Наомі Кемпбелл взяла участь у проєкті та допомогла виконати тюнінг BMW XM. Це перший BMW от кутюр: автівку створили з використанням матеріалів із фешн-індустрії.

Новий BMW XM Mystique Allure обшили оксамитом - як зовні, так і всередині. Цікаво, що тканина та фарба кузова міняють колір, залежно від освітлення - може бути синьою, бузковою чи фіолетовою.

Крім того, кросовер BMW XM отримав цікавий саундтрек - під час руху в повністю електричному режимі лунає спеціальна мелодія, написана зірковим композитором Гансом Циммером.

За основу для авто взяли топовий гібрид BMW XM Label Red. Кросовер оснащено 748-сильною установкою із 4,4-літровим V8 твін-турбо та електромотором.

Він здатен розігнатися до 100 км/год за 3,8 с і розвинути 290 км/год і, водночас, може подолати до 83 км в електричному режимі та витрачає усього 1,8 л на 100 км.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Andriy86  

використовували матеріали із фешн індустрії? Та що салон із шкіри Наомі?

+2-6ВІДПОВІСТИ  
Merv  

Чисто практичне запитання: а коли мити то у хім чистку здавати треба?

+2-4ВІДПОВІСТИ  
Tymur_S  

Merv, можливо спеціальними пилососами

+1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація