Найшвидший Chevrolet Corvette показали на тизері

Найшвидший Chevrolet Corvette показали на тизері

04 червня 2024
0

Лінійку Chevrolet Corvette C8 цього літа поповнить топова заряджена версія ZR1. Офіційний тизер нового спорткара опублікували на Youtube-каналі Chevrolet, також розкрито деякі подробиці нової моделі.

У короткому відео можна розгледіти задню частину авто з великим антикрилом, яке, скоріше за все, буде опцією. Раніше новий Chevrolet Corvette ZR1 бачили на тестах. Він був у камуфляжі, проте можна розгледіти агресивний обвіс авто.

ZR1 буде найпотужнішим та найшвидшим Chevrolet Corvette. Його обладнають 5,5-літровим V8 від Corvette Z06, але доповнять його двома турбінами. В Chevrolet поки розкрили лише його крутний момент - 969 Нм. А от потужність складе приблизно 800-850 сил. У парі з турбомотором працюватиме 8-ступінчастий робот із двома зчепленнями.

Новий Chevrolet Corvette ZR1 зможе розганятися до 100 км/год приблизно за 2,5 с та розвивати швидкість понад 320 км/год. Крім того, це буде найшвидший Corvette на Нюрбургрингу. Ціна авто перевищить 100 000 доларів, проте воно буде значно дешевшим за екзотичні суперкари з аналогічними характеристиками.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація