Названі найкращі електромобілі за відгуками власників

Названі найкращі електромобілі за відгуками власників

28 лютого 2024
0

Аналітична компанія J.D. Power опублікувала результати останнього дослідження досвіду володіння електромобілем на основі відгуків самих автомобілістів. BMW i4 посів найвищу загальну оцінку в категорії преміум-класу, а електричний хетчбек Mini Cooper Electric отримав найвищі нагороди в секторі масових електромобілів.

Серед інших переможців преміум-класу - R1T і R1S від Rivian, а також Model 3 і Model Y від Tesla. В сегменті масових машин також велику кількість балів набрали Ford Mustang Mach-E і новий Hyundia Ioniq 6.

Уже четвертий рік поспіль дослідження зосереджується на першому році володіння електромобілем і оцінюється за такими факторами, як точність запасу ходу, вартість володіння, задоволення від водіння, якість і надійність, стиль інтер'єру та екстер'єру та доступність громадської зарядки.

Зростаюче невдоволення могло бути причиною того, чому 39 відсотків респондентів, які їздили на своєму першому електромобілі, висловили зацікавленість у покупці гібрида, або авто з ДВЗ наступного разу, а 48 відсотків сказали, що подумали б про перехід на плагін-гібрид.

Цікаво, що покупці PHEV-гібридів набагато менш задоволені своїми автомобілями, ніж власники електромобілів своїми, і більшість нарікань зводиться до більших, ніж очікувалося, експлуатаційних витрат.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація