Nissan підготував ралійний Pathfinder

Nissan підготував ралійний Pathfinder

16 жовтня 2022
0

Nissan підготував ралійний Pathfinder Rock Creek спеціально для жіночого екіпажу. Дует Седони Блінсон і Лін Вудворд пілотуватиме кросовер у восьмиденній гонці Rebelle Rally. Особливість змагань - відсутність чоловіків-гонщиків, заборона використання GPS-трекерів і гаджетів для орієнтування на місцевості. 

Nissan був підготовлений для гонщиць команди Pathfinder Rock Creek, причому відмінностей від однойменної «цивільної» версії немає. Фахівці Nissan підкреслюють, що йдеться про «стандартну комплектацію», адже і «грязеві» покришки з бедлоками та силовий багажник на даху сертифіковані в США як заводські аксесуари.

Впізнати кросовер «для жіночого екіпажу» можна по оригінальній оранжево-блакитній лівреї: яскраве забарвлення допоможе автомобілю не загубитися в пустелі. Фахівці Nissan не стали ні доопрацьовувати атмосферний 3,5-літровий V6, ні перекалібровувати систему повного приводу, ні навіть полегшувати салон. У ралі-рейді братиме участь семимісний кросовер із «капітанськими» кріслами другого ряду!

Nissan всьоме бере участь у Rebelle Rally, причому щоразу в змаганнях брали участь майже стандартні машини. 

Джерело: Мотор

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація