Nissan X-Trail «причепурився» до 90-річчя компанії

Nissan X-Trail «причепурився» до 90-річчя компанії

20 травня 2024
0

Компанія Nissan відсвяткувала своє 90-річчя випуском нової версії кросовера X-Trail. Спеціальна комплектація X-Trail 90th Anniversary відрізняється особливими штрихами в екстер'єрі та інтер'єрі.

Зовні «ювілейний» кросовер відрізняється мідними рейлінгами на даху й такого ж кольору вставками у решітці радіатора та на корпусах бічних дзеркал заднього виду. Доповнюють новий образ чорні легкосплавні колісні диски діаметром 18 дюймів. За доплату їх замінять 19-дюймовими.

У салоні з відмінностей - сидіння в оббивці з матеріалу Tailor Fit з декоративним мідним рядком. За бажанням замовника сидіння обтягнуть чорною шкірою наппа. Є у списку опцій й інші ексклюзивні пропозиції. Також «ювіляру» дісталися шильдики з назвою спецвидання.

У стандартному оснащенні салонне дзеркало з вбудованим монітором, камери кругового огляду з функцією виявлення предметів, що рухаються, та електропривід багажних дверей.

В Японії Nissan X-Trail 90th Anniversary коштує від 23 130 до 30 500 доларів. Інформації про доступність «ювілейної» версії кросовера на інших ринках немає.

Джерело: Авто Центр
Фото: Nissan

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація