Нова Toyota Aqua отримала спортивну модифікацію

Нова Toyota Aqua отримала спортивну модифікацію

30 листопада 2022
1

Компанія Toyota представила спортивну версію хетчбека Aqua, зроблену своїм придворним підрозділом Toyota Gazoo Racing для японського ринку. Отримавши приставку GR Sport у назві, хот-хетч став більш керованим, безпечним і агресивним зовні.

Головними змінами в «техніці» стали переналаштоване кермо та модернізоване шасі. Інженери Toyota GR посилили кузов «Акви» двома додатковими розпірками в районі підлоги, а також ґрунтовно попрацювали над підвіскою, застосувавши в ній нові пружини та амортизатори зі спортивними налаштуваннями.

Візуально машину можна впізнати по оригінальному передньому бамперу, іншій решітці радіатора з шильдиком GR і 17-дюймовим низькопрофільним шинам Bridgestone Potenza. У салоні спецверсію видають кермо з обплетенням із перфорованої шкіри, алюмінієві накладки на педалях та фірмові логотипи підрозділу GR.

Підкапотне обладнання залишилося недоторканим. Всі Aqua GR оснащуються лише гібридною силовою установкою, що працює за схемою «паралельного» гібрида. У складі останнього - 1,5-літровий бензиновий двигун потужністю 91 к.с., 80-сильний електромотор та біполярна нікель-металгідридна батарея. Привід за замовчуванням передній, але за доплату доступна «Ніссанівська» система E-Four - з нею задню вісь приводить в рух окремий електромотор на 5 к.с., який включається під час поганих погодних умов і допомагає стартувати на слизькому покритті.

Ціна на Toyota Aqua GR Sport для Японії вже відомі, вони стартують від 2590000 ієн ($18700).

Джерело: MMR

Обговорення новини

Andriy86  

18700$ За новеньку гібридну Тойота-досить привабливо.

-3ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація