Новий сезон – нові пригоди. Підготуйте свій автомобіль Mitsubishi до зими.

06 грудня 2021
0
Інформація розміщена на правах реклами:

З 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 включно ТОВ «Cоллі Плюс Харків», офіційний дилер автомобілів Mitsubishi в Харкові, оголошує сервісну акцію «Новий сезон – нові пригоди» (далі - Акція).

Для комфортних поїздок зимовими сніговими дорогами рекомендуємо підготувати свій автомобіль заздалегідь, а також скористатися спеціальною пропозицією – вигодою на запчастини, оливи та аксесуари від виробника до 20%*.

Спеціальні ціни діють саме на ті запчастини, технічні рідини та аксесуари, які найбільш потрібні під час підготовки автомобіля до зимової експлуатації в умовах низьких температур та поганих доріг. Так, вартість оригінальної акумуляторної батареї Mitsubishi Motors складе 3333 грн.** замість 4821 грн**, охолоджувальна рідина буде коштувати 869 грн.** замість 1239 грн.** за 5-літрову каністру, а комплект гумових килимків на Outlander обійдеться Вам у 1899 грн.** замість 2251 грн.**

Завчасна підготовка автомобіля допоможе не тільки зберегти його якісні характеристики, але й забезпечить безпеку на дорозі під час водіння у складних зимових умовах. А обслуговування в офіційній дилерській мережі Mitsubishi "Соллі Плюс" у Харкові зі встановленням саме оригінальних запасних частин та аксесуарів, надасть додаткові переваги:

  • офіційну гарантію від виробника (2 роки без обмеженнь щодо пробігу),
  • легальне походження зі сплатою всіх податків та митного збору,
  • наявність сертифікатів відповідності.

Вказана спеціальна пропозиція поширюється на запасні частини, технічні рідини та аксесуари до автомобілів Mitsubishi. За детальною інформацією звертайтесь за посиланням.

* Мається на увазі надання спеціальних рекомендованих роздрібних цін на обмежений асортимент оригінальних запасних частин і технічних рідин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (надалі - акційні товари). Ця пропозиція діє з 01.12.2021 р. до 28.02.2022 р. вкл. офіційній дилерській мережі "Соллі Плюс" у Харкові. Про співвідношення спеціальних рекомендованих роздрібних цін (з вигодою) та звичайних рекомендованих роздрібних цін (без вигоди), розмір вигоди, перелік акційних товарів, умови щодо гарантії та інші деталі вказаної пропозиції дізнайтесь на сайті mitsubishi-sp.kh.ua. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються дилером. Ця пропозиція не є публічною офертою.

**Ціни розраховані станом на 01 грудня 2021 р. та є рекомендованими роздрібними та можуть змінюватися у період дії спеціальної пропозиції. Вказані ціни включають ПДВ. Остаточні роздрібні ціни встановлюються дилерською мережею "Соллі Плюс" у Харкові. Кількість акційних товарів обмежена на складі.

Офіційний дилер автомобілів, запасних частин та аксесуарів ТМ «Mitsubishi» в Харкові: ТОВ «Cоллі Плюс Харків», 61107, м. Харків, вул. Квітуча, 107.

Отримуйте більше інформації про Акції та Знижки на Автомобілі та Сервіс на Telegram-каналі і Facebook наших партнерів.

Mitsubishi «Соллі Плюс» Mitsubishi «Соллі Плюс»

ТОВ «Соллі Плюс Харків» – офіційний дилер Mitsubishi Motors «Соллі Плюс» в Харкові та Харківській області

перейти на сторінку компанії
Джерело: Mitsubishi «Соллі Плюс»

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація