Новий BYD Qin L показали на «живих» фото

Новий BYD Qin L показали на «живих» фото

28 березня 2024
0

Найновіший седан BYD Qin L показали без камуфляжу. Цей гібрид із запасом ходу до 90 км на електротязі займає проміжне положення між Qin Plus та Han.

У Qin L використано найновіший дизайн бренду Dragon Face від колишнього ветерана Audi Вольфганга Еггера. Передній бампер Qin L має два вентиляційні отвори і тонкий повітрозабірник трапецієподібної форми. BYD Qin L отримав велику решітку радіатора, функціональні дефлектори та датчики паркування спереду та ззаду.

Седан отримав традиційні дверні ручки, порт для зарядки на правому задньому крилі і лючок бензобака на лівому задньому крилі.

Він отримав триспицеве кермо зі зрізаною нижньою частиною, РК-комбінацію приладів та великий екран. На відміну від седана Qin Plus, версія L оснащена проєкційним дисплеєм. Габаритні розміри BYD Qin L становлять 4830 x 1900 x 1495 мм при колісній базі 2790 мм. Його передня та задня колія дорівнюють 1620 мм. Кути в'їзду та з'їзду становлять 13 та 14 градусів відповідно. Його споряджена маса становить від 1660 до 1800 кг залежно від варіанта силової установки.

BYD Qin L використовує зовсім нову гібридну трансмісію DM-i 5-го покоління на базі 1,5-літрового ДВЗ та електродвигуна. Покупцям запропонують дві версії:

  • батарея LFP 10,08 кВт.год, витрата палива 3,8 л/100 км, запас ходу на електротязі 60 км;
  • батарея LFP 15,87 кВт.год, витрата палива 3,98 л/100 км, запас ходу на електротязі 90 км.

Його публічний дебют може відбутися на Пекінському автосалоні наступного місяця.

Джерело: iXBT.com
Фото: CarNewsChina

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація