Новий хетчбек BYD Seal X показали на патентних фото

Новий хетчбек BYD Seal X показали на патентних фото

15 травня 2024
0

Новий хетчбек Seal X пропонуватиметься у двох варіантах, потужністю 215 та 416 к.с. Модель має значно скромніший зовнішній вигляд, адже BYD відмовилась від аеродинамічних елементів, які мав концепт Ocean-M.

Джерелам Carcoops вдалось розсекретити звіт Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю, згідно з якого помітно, що нова модель є серійною версією концепт-кара.

Повідомляється, що електромобіль назвали Seal X, однак, подейкують, що приставка «X» не є остаточною. Загалом, новинка має зовнішність, ідентичну до Ocean-M, за винятком нових повітрозабірників та відсутніх аеродинамічних елементів. Задній дифузор також набагато простіший.

Новинка отримала ідентичні фари та ліхтарі, проте позбулась масивного заднього антикрила. Також відомо, що Seal X матиме невеликий LiDAR. Зображень інтер’єру наразі немає.

Хетчбек матиме дві версії. Базова матиме один електромотор на задній осі потужністю 215 к.с., тоді як топова - два електродвигуни загальною потужністю 416 к.с. Обидва варіанти будуть оснащені батареями Blade від BYD.

Джерело: 24tv.ua

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація