Новий кросовер DS 7 VAUBAN - броньований надпотужний Plug-In гібрид з повним приводом 4х4

Новий кросовер DS 7 VAUBAN - броньований надпотужний Plug-In гібрид з повним приводом 4х4

04 червня 2024
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Кросовер DS 7 VAUBAN створений як захищений броньований автомобіль спеціального призначення, що побудований на основі Нового DS 7 E-TENSE 4x4 300 з гібридним силовим агрегатом та повним приводом. Завдяки використанню надлегких арамідних матеріалів, що особливо стійкі до ударів і тепла, волокон HPPE (високоміцний поліетилен), а також броньованої сталі та броне-скла, спеціалістам вдалось створити автомобіль з рівнем захисту VPAM4 - тобто, захист від обстрілу з пістолетів. Розроблений для досягнення максимальної ефективності як з точки зору безпеки, так і з урахуванням необхідності дотримання першокласного комфорту та ходових якостей, кросовер DS 7 VAUBAN з урахуванням бронювання став важчим лише на 164 кг відносно вихідної основної моделі.

Завдяки цьому, ходові якості нового броньованого автомобіля відповідають найвищим стандартам Бренду. Наприклад, гальмівний шлях кросовера DS 7 VAUBAN еквівалентний гальмівному шляху кросовера DS 7 E-TENSE 4x4 300, а прискорення від 0 до 100 км/год. збільшилось лише на 0,2 секунди - тобто, з 5,9 до 6,1 секунди. Відчуття керованості та комфорту зберігаються на надзвичайно високому рівні, заданому активною підвіскою DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, а радіус розвороту на рівні 10,45 метра є еталонним у сегменті преміальних SUV-кросоверів.

На додаток до комфорту та керованості на рівні Нового DS 7, кросовер DS 7 VAUBAN дарує відчуття максимального захисту та безпеки. Причому на відміну від багатьох важких броньованих автомобілів-конкурентів, що вимагають спеціальні водійські посвідчення, водію автомобіля DS 7 VAUBAN достатньо звичайного водійського посвідчення зі стандартними відкритими категоріями. Ціни також дуже конкурентоспроможні, адже вартість автомобіля DS 7 VAUBAN починається від 165 000 євро. Технічне обслуговування можна проводити в мережі сертифікованих центрів DS STORES.

Перетворення інтер'єру відбувається під наглядом майстрів Бренду, що гарантує зразковий рівень якості матеріалів та максимальну вишуканість оздоблення. Внутрішні логотипи VAUBAN та додавання спеціальних елементів керування - це єдині деталі, які візуально відрізняють спец-автомобіль DS 7 VAUBAN. Хоча додатково до широкого переліку оснащення Нового DS 7, для броньованого автомобіля DS 7 VAUBAN також доступно й доволі специфічне обладнання: автоматичні системи пожежогасіння, вентиляція закритого контуру, аварійна сирена, гучний розмовний вуличний динамік тощо. Також передбачено численні опції для комфорту пасажирів (додаткові USB-порти, плафони освітлення тощо) та можливості персоналізація автомобіля (кольори кузова, оздоблення салону, декоративна вишивка, тримачі прапорів тощо).

Результатом нової співпраці між Групою WELP та Брендом DS Automobiles став автомобіль DS 7 VAUBAN, що повністю виготовлений у Франції та на заводі в місті Мюлузі, а потім додатково переобладнаний підрозділом WELP France в місті Ерімонкурі.

Олів'є Франсуа (Olivier Fran?ois), генеральний директор Бренду DS Automobiles, відзначив: «Кросовер DS 7 VAUBAN - це автомобіль спеціального призначення, створений завдяки нашій плідній співпраці з Групою WELP, одним із найбільших у світі спеціалістів по створенню захищених транспортних засобів. Кросовер DS 7 VAUBAN розроблено для вимогливих клієнтів, які шукають вишуканості та комфорту від Бренду DS Automobiles, але також бажають отримати перевірені рішення для захисту від несподіваних атак. Ми пишаємось тим, що пропонуємо такий продукт у нашому асортименті».

Перші броньовані автомобілі DS 7 VAUBAN уже виготовлені. Далі триває процес сертифікації, після чого уже в червні в Європі мають розпочатись продажі нового автомобіля.

Нагадаємо, що українським покупцям уже зараз доступний Plug-In-гібридний кросовер Новий DS7 E-TENSE 300 4x4 з бензиново-електрифікованим силовим агрегатом та повним приводом, а також Новий DS7 з традиційним дизельним двигуном.

Джерело: DS Automobiles

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація