Новий Opel Grandland буде витриманий у стилістиці концепт-кара Experimental

Новий Opel Grandland буде витриманий у стилістиці концепт-кара Experimental

09 серпня 2023
1

Опубліковано офіційні фото нового Opel Experimental. Концепт-кар презентують у вересні на автошоу IAA в Мюнхені. Про це повідомляється на офіційному сайті концерну Stellantis.

Концептуальний електрокар є передвісником нового Opel Grandland другого покоління. Його можна порівняти з нинішнім поколінням моделі, проте він має набагато яскравіший вигляд.

Електромобіль Opel Experimental привертає увагу гранчастим дизайном із довгим капотом, похилим дахом, високою віконною лінією та загостреною задньою частиною. Передня частина демонструє еволюцію стилю Opel Vizor: чорна вставка поєднується з тоненькими діодними фарами. Дзеркала заднього виду замінені камерами, а замість хромованих деталей використані діодні смуги.

Салон Opel Experimental виконаний у мінімалістичному стилі. Замість дисплеїв передбачена проєкція даних на великий скляний екран із функцією доповненої реальності. Концепт-кар отримав легкі сидіння з тоненькими спинками, а кермо виконано висувним - воно ховається під час активації автопілота. Розробники обіцяють внутрішній простір на рівні більших моделей D-класу.

Характеристики Opel Experimental поки що не публікують. Відомо, що це новий Opel Grandland побудують на сучасній платформі STLA Medium. Вона дає змогу випускати електрокари із запасом ходу до 700 км.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Alec77  

Запакуйте один.

+1-3ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація