Новий Suzuki Swift отримав яскраву версію Cool Yellow Rev

Новий Suzuki Swift отримав яскраву версію Cool Yellow Rev

18 січня 2024
0

Четверте покоління бюджетної моделі Suzuki Swift, яку оцінили приблизно в 15 000 доларів, вже представили офіційно. Тепер компанія показала нову модифікацію із яскравим дизайном.

Новий Suzuki Swift Cool Yellow Rev отримав особливе забарвлення та наклейки на кузові. Колеса пофарбували у чорний колір та додали темні декоративні елементи. Фото публікує BestCarWeb.

Але й стандартна модель, яка скоро вирушить у продаж, виглядає не гірше. Дизайн нового Swift виявився еволюційним. На кузові з'явилися складніші лінії, але зовнішність не зазнала кардинальних змін.

В оснащенні Suzuki Swift 4-го покоління - камери кругового огляду, новий комплекс систем безпеки, монітор мультимедійної системи.

У лінійці з'явилася силова установка Toyota. Мова про гібрид на базі 1,2-літрового бензинового двигуна з витратою палива 2,8 л/100 км.

Більш потужний Suzuki Swift Sport отримає гібрид із 129-сильним двигуном об'ємом 1,4 л. Також покупцям запропонують базові бензинові варіанти об'ємом 1 л (112 к.с.) та 1,2 л (91 к.с.).

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація