Новий Toyota Land Cruiser 250 почали відвантажувати дилерам

Новий Toyota Land Cruiser 250 почали відвантажувати дилерам

24 березня 2024
0

Майже через вісім місяців після світової прем'єри Land Cruiser 250 компанія Toyota почала відвантажувати дилерам перші екземпляри таких позашляховиків.

У Мережі з'явилися фотографії таких машин, встановлених на автовози, але інтерес японських ЗМІ викликало зовсім не це, а те, щовидно шильдики з назвою Prado.

На світовій прем'єрі в Японії було заявлено, що Toyota Land Cruiser 250 не є наступником «Прадо», але, зважаючи на все, машина отримає це знамените ім'я на окремих ринках навіть незважаючи на плани дистанціюватися від нього з боку керівництва компанії.

Зазняті під час відвантаження позашляховики були автомобілями в різних кольорах кузова, комплектаціях, а також з різним оснащенням.

Наприклад, деякі машини (чорні екземпляри) були укомплектовані потрійними лінзованими фарами прожекторного типу, тоді як в інших випадках встановлена рефлекторна оптика.

Крім того, серед автомобілів можна помітити модифікацію 250/Prado з круглими фарами (спецсерія First Edition), які є відсиланнями до перших «Прадо».

Нагадаємо, прийом замовлень на Toyota Land Cruiser 250 стартував ще в минулому році.

Джерело: Daily-Motor
Фото: BestCarWeb

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація