«Інспектор» KIA Sportage на готельному бізнес-тренінгу

«Інспектор» KIA Sportage на готельному бізнес-тренінгу

11 июня 2019
0
Информация размещена на правах рекламы:

Минулого тижня офіційний дилер автомобілів KIA «Автоцентр на Борщагівці» прийняв участь у заході для представників готельного бізнесу – власників та топ-менеджерів. Дводенний бізнес-тренінг повного краш-тесту особистості, ведення бізнесу та останніх новинок діджитал реклами.

Як автомобільний партнер заходу, учасникам тренінгу "Сієста готельєра" 5 та 6 червня в заміському комплексі Grand Admiral Resort & Spa була представлена модель KIA Sportage. Здивувати гостей вдалося, адже практичний салон Sportage подарував відчуття не тільки комфорту, але і практичності та ідеального дизайну. Найкращі консультанти з продажу порекомендували, на що варто звернути увагу при купівлі авто, і чому саме KIA Sportage заслуговує уваги автомобіліста.

Серед учасників та спікерів було розіграно сувенірну продукцію KIA та сертифікати на знижку на придбання автомобіля KIA.

Дякуємо журналу «Академия гостеприимства» за участь та приємну бізнес зустріч, та до нових тест-драйвів!

«Автоцентр на Борщаговке» «Автоцентр на Борщаговке»

«Автоцентр на Борщаговке» объединяет светлый и просторный автосалон площадью 850 кв.м, сервисный центр на 12 подъемников площадью около 1000 кв.м, магазин автомобильных аксессуаров и сопутствующих товаров к автомобилям. Общая площадь нового

перейти на сайт компании

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Вход | Регистрация