Opel готує новий бюджетний компактний електрокросовер

Opel готує новий бюджетний компактний електрокросовер

08 травня 2026
0

У модельному ряду Opel з'явиться ще один електромобіль. Компактний кросовер С-SUV класу обіцяють зробити максимально фінансово доступним.

Недорогий електричний кросовер Opel надійде в продаж із 2028 року. Перші подробиці нової моделі розкрили на сайті концерну Stellantis.

Кросовер займе нішу між електричними версіями Opel Frontera і Grandland - це буде доступна передньоприводна модель класу C-SUV. Наразі на рендері показали силует авто з гранчастим дизайном та передньою частиною у фірмовій стилістиці Opel Vizor.

Аби знизити собівартість, електромобіль Opel розроблять спільно з Leapmotor. Як відомо, Stellantis є співвласником цього китайського бренду та займається просуванням його моделей на європейський ринок.

Виробництво електрокара стартує на підприємстві в іспанській Сарагосі, де зараз виготовляють Opel Corsa. Саме там збиратимуть і електрокросовер Leapmotor B10 для європейського ринку.

За інформацією сайту Motor.es, саме новий Leapmotor B10 може стати основою для майбутнього Opel. Цей 4,5-метровий електрокросовер у європейській специфікації оснащений 218-сильним мотором і доступний із батареями ємністю 56,2 та 67,1 кВт-год. Запас ходу становить від 361 до 434 км.

Джерело: Фокус
Фото: Stellantis

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація