Оптові ціни на дизельне пальне почали знижуватись

Оптові ціни на дизельне пальне почали знижуватись

21 червня 2022
0

За тиждень оптові партії дизельного пального здешевшали на 2 грн/л й станом на 20 червня торгувались за 59 грн/л. По країні дизель можна було придбати в діапазоні 53-65 грн/л. Про це свідчать дані моніторингу Консалтингової групи «А-95».

Як і до повномасштабної війни, найнижчі оптові ціни, схоже, знову прописались на півдні. Там дизель пропонувався за 53-55 грн/л, що на 1-3 грн/л нижче від рівня минулого понеділка.

На другому місці по дешевизні оптових партій дизеля посідають західні регіони України. Станом на 20 червня ДП тут пропонувалось за 54-57 грн/л, що на 2-4 грн/л нижче порівняно з минулим тижнем.

Ціни в північному й центральному регіонах країни станом на понеділок перебували у діапазоні 59-62 грн/л, що також нижче на 2-3 грн/л порівняно з 13 червня.

Стабільно дорожче дизельне пальне торгується в східних областях країни - за 63-66 грн/л, що також свідчить про зниження цін на 2-3 грн/л.

У Консалтинговій групі «А-95» вважають, що події тижня вказують на поступове наповнення і стабілізацію ринку.

«Порівняно з травнем імпорт ДП майже подвоївся і стабільно вийшов на мінімально потрібні рівні. При цьому зберігається потенціал для подальшого зростання», - кажуть експерти групи.

Також більшість трейдерів розповідає про збільшення свого автопарку, як і про наміри його збільшити.

Водночас ринок продовжує констатувати затримки на кордоні країн-сусідів, що впливає на терміни постачання й кінцеві ціни. Розв'язання цих проблем має збільшити потік пального в країну і пришвидшити встановлення адекватних ринкових цін.

Джерело: enkorr

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація