Опубліковано зображення салону нового кросовера Jeep

Опубліковано зображення салону нового кросовера Jeep

23 серпня 2022
0

Фотошпигуни сфотографували новий компактний кросовер Jeep, який тестують у Європі. Вперше ми побачили, яким буде салон цієї новинки.

Те, що Jeep розробляє новий, найменший у своїй модельній лінійці кросовер, стало відомо кілька місяців тому. Тоді під час дорожніх тестів уперше помітили цей кросовер. Тепер ми вперше можемо побачити його салон.

На фотографіях найменшого кросовера Jeep є вихлопні труби. Тобто, ця модель оснащується стандартним двигуном внутрішнього згоряння. Однак покупцям запропонують також версію з електричною силовою установкою.

Довжина найменшого кросовера Jeep становитиме від 4,10 до 4,15 м. Він побудований на платформі e-CMP, яка також використовується в кросоверах Peugeot, Citroen та Opel. У лінійку ДВС увійдуть, зважаючи на все, 1,2 л бензиновий двигун з турбонаддувом і 1,5 л дизель. Стандартною коробкою передач буде 6-ступінчаста «механіка», а як опцію покупцям запропонують 8-ступінчастий «автомат».

Що ж до електричної версії, то вона отримає таку ж електричну силову установку, як електричні кросовери Peugeot 2008 та Opel Mokka. Тобто потужність електромотора становитиме 136 к.с., а запас ходу на одній підзарядці батареї досягатиме 300 км.

Джерело: Today.ua
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація