Пікап Toyota Tundra обзавівся броньованою версією

Пікап Toyota Tundra обзавівся броньованою версією

03 червня 2024
0

Канадська компанія Inkas Armored, яка спеціалізується на бронюванні автомобілів, презентувала захищену версію популярного пікапа Toyota Tundra останнього покоління.

Візуально відрізнити броньовану версію пікапа від стандартної практично неможливо. Такого ефекту досягнуто за рахунок використання інтегрованої бронекапсули. Вона не порушує звичний вигляд авто, але забезпечує захист рівня BR6+. Тобто така Tundra може витримати обстріл зі стрілецької зброї калібру 7,62?63 мм і одночасний підрив двох гранат DM51.

Зазначається, що захист пікапа від Toyota продуманий до дрібниць, що дозволяє створити в його салоні «свій внутрішній світ».

Крім броньованих пластин, які інтегровані в кузов автомобіля, також встановлені куленепробивне скло та броньована перегородка за задніми сидіннями. Ще Tundra отримала захист паливного бака та моторного відсіку, а також шини, що дозволяють продовжити рух навіть у разі проколу.

У список обладнання фахівці компанії додали систему нічного бачення, інтерком, сирену та стробоскопи, систему фільтрації повітря та пожежогасіння, силові бампери, доводчики дверей та ще камери кругового огляду. Силову установку доопрацьовувати не стали. Тому під капотом, як і раніше, встановлений 3,5-літровий бензиновий бітурбований двигун V6 потужністю 389 к.с., який працює у парі з 10-ступінчастим «автоматом».

Такий автомобіль був би чудовим помічником у виконанні бойових завдань на передовій для наших воїнів. Адже він не тільки потужний, а й забезпечує високий рівень захисту, що важливо на полі бою.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація