Pininfarina показала концептуальний електромобіль PURA Vision

Pininfarina показала концептуальний електромобіль PURA Vision

02 серпня 2023
0

Компанія Pininfarina представила новий електричний концепт-кар під назвою PURA Vision. Він створений, щоб дати споживачам змогу зазирнути в майбутнє розкішних електромобілів бренду.

У PURA Vision використовується складна технологія освітлення з нановолокон. За словами Pininfarina, ці волокна можуть бути адаптовані до будь-якої конструкції автомобіля. Самі вогні приховані в вентиляційному отворі, який охоплює всю ширину передньої панелі. Для концепту було обрано стильну фарбу Bianco Siestre Gloss.

Розробляючи PURA Vision, компанія Pininfarina врахувала свою багату історію. Наприклад, схема відкривання дверей взята у Lancia Florida. Подібно до екстер'єру, інтер'єр також має на меті поєднання дизайну кросовера та спортивного автомобіля. Електрична трансмісія дозволила дизайнерам інтер'єру створити рівну підлогу.

Серед цікавих рішень в середині концепту - динаміки в підголівниках, які створюють індивідуальні звукові зони для всіх пасажирів, а також вбудований холодильник для вина на задньому ряду. Цікаво, що центральна консоль, оббивка стелі та спинки сидінь оздоблені новим текстилем, що складається з 30% вовни Nativa та 70% переробленого поліестеру.

У салоні також використовуються шкіра, анодований алюміній і карбон. Зазначимо, що алюмінієві накладки були виготовлені з відходів алюмінію від виробництва коліс.

Відомо, що PURA Vision відсвяткує офіційний дебют вже цього місяця на Monterey Car Week. Він буде представлений разом із нещодавно представленим Edizione Nino Farina - спеціальною версією суперкара Battista.

Джерело: Autogeek
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація