Покупці Tesla Cybertruck погрожують скасувати замовлення через обман

Покупці Tesla Cybertruck погрожують скасувати замовлення через обман

08 грудня 2023
0

Для того, щоб створити інтерес до тієї чи іншої моделі, багато автовиробників вдаються до хитрощів. Анонсуючи автомобіль, вони позначають для нього характеристики, які ближче до запуску машини у продаж можуть скорочуватися мало не вдвічі. І Tesla тут не є винятком.

Близько тижня тому американський автовиробник нарешті розпочав продаж свого нового електричного пікапа Cybertruck, який довгий час не вдавалося запустити у повноцінне масове виробництво. Але, як виявилось, підсумкові характеристики машини виявилися помітно нижчими, ніж у 2019 році, коли автомобіль був анонсований, а перші покупці внесли за них заставу.

У соціальних мережах Tesla зазнала жорсткої критики. На профільних форумах Cybertruck, зокрема у гілці на «Reddit» лають компанію за ціну машини, що сильно змінилася, за три роки.

У 2019 році вартість одномоторного пікапа складала менше 40 тисяч доларів, тоді як зараз вона дорівнює 61 тисячі доларів.

Але ще більшою різниця виявилася у двомоторному повнопривідному Cybertruck. Три роки тому він коштував від 49 тисяч 900 доларів, а тепер коштуватиме покупцям щонайменше 80 тисяч.

До списку інших претензій до компанії були також внесені нижча буксирувальна здатність - спочатку анонсовані 6350 кг зменшилися до 4990 кг, а також зменшився запас ходу.

При анонсі 3-моторної версії Cyberbeast в Tesla обіцяли, що дальність ходу на одному заряді складе більше 800 км, але насправді вона виявилася меншою майже в 2 рази - до 515 км.

Для тих, кого це не влаштовує, передбачено розширювач запасу ходу, але за нього доведеться викласти додаткові 16 тисяч доларів і пожертвувати третиною багажного відділення.

Тепер багато шанувальників Cybertruck погрожують Tesla скасувати свої замовлення через те, що специфікації пікапа не відповідають тим, які їм пообіцяли у 2019 році.

Джерело: Daily-Motor

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація