Поліція Британії придбала електромобілі Toyota bZ4X

Поліція Британії придбала електромобілі Toyota bZ4X

10 листопада 2023
0

Електромобілі Toyota bZ4X заступили на службу поліції у Британії. Японські електромобілі будуть виконувати роль нової патрульної машини паркової поліції у районах Кенсінгтон і Челсі міста Лондон. Загалом нові Toyota bZ4X патрулюватимуть 28 парків, відкритих просторів і кладовищ.

«Ми впевнені, що завдяки високій якості, універсальності та чудовим екологічним характеристикам bZ4X доведе свою цінність у паркової поліції та багатьох інших громадських службах у майбутньому», - сказав Ніл Брод, генеральний менеджер Toyota One Fleet Services.

Електромобіль заступає на службу в один із найбільш завантажених підрозділів поліції парків у Лондоні, тобто він не буде там лише для того, щоб похизуватися. Команда каже, що обрала bZ4X через його повнопривідну трансмісію та розміри: він достатньо компактний, щоб проїжджати доріжками парків, але достатньо великий, щоб вмістити все обладнання, яке потрібне поліцейським.

Крім того, у процесі вибору враховувалися екологічні переваги електромобіля. Відсутність викидів роблять Toyota bZ4X більш бажаним у парках, ніж дизельні автомобілі, якими раніше керувала поліція.

Toyota bZ4X оснащена акумуляторною батареєю ємністю 71,4 кВт*год, яка забезпечує запас ходу до 411 км за циклом WLTP. Батарея живить два електродвигуни сукупною потужністю 215 к.с.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація