Попит на гібридні Ferrari суттєво зростає

Попит на гібридні Ferrari суттєво зростає

04 серпня 2023
0

Згідно зі статистикою продажів автомобілів Ferrari за перші шість місяців 2023 року, на гібридні моделі італійського автовиробника припадає 43 відсотки від загального обсягу поставок у другому кварталі 2023 року.

Це означає, що частка електрифікованих автомобілів збільшилася більш ніж удвічі порівняно з тим самим періодом 2022 року. У другому кварталі цього року модельний ряд Ferrari включав дев'ять автомобілів з ДВЗ і чотири гібриди.

Загальний обсяг проданих машин за перші шість місяців року зріс на 4 відсотки і склав 6959 одиниць, що на 253 автомобілі більше в порівнянні з січнем-червнем 2022 року. Головний суперник - компанія Lamborghini - відвантажив 5341 автомобіль за той самий проміжок часу.

У Ferrari зазначають, що найбільш успішними у другому кварталі 2023 року були 296 GTB, Roma та Portofino M. У тому ж кварталі італійський автовиробник збільшив поставки кабріолетів 296 GTS та 812 Competizione A та відправив перші кросовери Purosangue їхнім власникам.

Відомо, що у наступні роки автовиробник із Маранелло продовжуватиме комбінувати у своїй модельній лінійці машини з класичними двигунами та гібриди. Очікується, що наступник 812 збереже V12, але заміни LaFerrari очікувати не варто. Натомість у 2024 році відбудеться прем'єра наступного гіперкара з плагін-гібридною силовою установкою.

Що стосується першого електромобіля Ferrari, то він буде представлений в 2025 році. Генеральний директор компанії Бенедетто Вінья пообіцяв, що це буде емоційний автомобіль, здатний забезпечити «унікальний досвід водіння».

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація