Порушники ПДР отримуватимуть штрафи протягом двох місяців

Порушники ПДР отримуватимуть штрафи протягом двох місяців

16 мая 2022
0

Штрафи за порушення ПДР в Україні можуть надходити водіям протягом двох місяців. Це означає, що водій може довго не знати про правопорушення на дорозі.

Про це заявив заступник керівника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

«Постанова може бути винесена протягом двох місяців. Зараз потрібно буде набирати обертів, у тому числі щодо обробки даних. Вже від сьогодні надходитиме інформація про правопорушення», - додав Білошицький.

Фіксувати порушення ПДР зможуть за допомогою спеціальних камер - з 16 травня працюють 128 датчика на дорогах України. До початку повномасштабного вторгнення Росії таких систем по всій країні було 270 одиниць.

Також Олексій заявив, що вся система безпечна з погляду конфіденційності - хакери не зможуть її отримати. Він зазначив, що всі дані про правопорушників та інша інформація має один із найвищих рівнів захисту в нашій державі. Проте систему не запускають у тих областях, де ведуться бойові дії.

За статистикою заступника керівника департаменту патрульної поліції, з початку війни, в Україні скоротилася кількість ДТП із постраждалими та загиблими - на 56% та на 20% відповідно за аналогічний період минулого року. Щоправда, це пов’язано з бойовими діями, і статистика досить суха.

Источник: Факти ICTV

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Вход | Регистрация