Позашляховик Toyota Land Cruiser отримає водневу версію

Позашляховик Toyota Land Cruiser отримає водневу версію

14 листопада 2023
1

Toyota розробляє водневу силову установку для фургона HiAce і позашляховика Land Cruiser. Вона має дуже низький рівень шкідливих викидів. Про це розповіли на сайті Carscoops.

Toyota Australia показала прототип фургона HiAce, який працює на стиснутому газоподібному водні. Він менш потужний, ніж бензинова версія моделі, але набагато екологічніший.

Концепт-кар оснащений 3,5-літровим турбованим двигуном V6 потужністю 163 к.с. і 354 Нм. Він працює в парі з 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Стиснений водень зберігається в трьох водневих баках, аналогічних тим, які використовуються в Toyota Mirai FCEV другого покоління. Їхня загальна місткість становить 141 літр, що забезпечує запас ходу до 200 км. Зараз у Toyota зосереджені на його збільшенні.

Ця технологія розглядається і для більших автомобілів, включно з позашляховиком Toyota Land Cruiser. Цю інформацію підтвердив президент водневих проєктів бренду Міцумаса Ямагата.

Така силова установка дасть змогу продовжити випуск позашляховика навіть після посилення екологічних норм. Водночас автомобіль збереже свої позашляхові якості.

Зараз ця силова установка перебуває на етапі тестування. Перші випробування Toyota Hydrogen HiAce в реальних умовах проведуть уже наприкінці листопада.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

No Mercy  

Початок кінця електричок.

-6ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація