Представлено перший мотоцикл Audi

Представлено перший мотоцикл Audi

17 червня 2022
0

Audi показали перший мотоцикл у своїй історії. Він електричний і створений спеціально для Індії, де використовуватиметься як тук-тук (моторикша). Про це повідомляє офіційний сайт німецького бренду.

Мотоцикл Audi створили разом з індійським стартапом Nunam. Проєкт реалізували за підтримки фонду захисту довкілля Audi Enviromental Foundation. Три електричні рикші зібрали в інженерно-логістичному центрі німецької компанії в Неккарзульмі.

На вигляд це типовий індійський тук-тук, але трохи осучаснений. У нього світлодіодна оптика, а в салоні з'явився рідкокристалічний дисплей. Мотоцикл розрахований на водія і двох пасажирів. У конструкції використано матеріали, отримані шляхом вторинної переробки.

Батарея моторикші зібрана з відпрацьованих блоків літій-іонних акумуляторів від електрокросовера Audi e-tron. Характеристики електробайка поки що не розголошують. Вони стануть відомими ближче до старту його виробництва у 2023 році.

Мотоциклам із пілотної партії вже знайшли застосування - вони будуть допомагати індійським жінкам, які займаються малим бізнесом. Разом із тук-туками випускатимуть і зарядні станції, які живляться від сонячних батарей і також використовують старі акумулятори Audi e-tron.

Варто зазначити, що в Індії вже давно випускають електричні моторикші. Однак вони повільні та використовують недовговічні свинцеві акумулятори.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація