Презентовано новий Mercedes-Benz G-Class 2024

Презентовано новий Mercedes-Benz G-Class 2024

26 березня 2024
18

З'явилися офіційні фото Mercedes-Benz G-Class 2024. Позашляховик пройшов фейсліфтинг і буде офіційно презентований на автошоу в Нью-Йорку, а згодом надійде в продаж за ціною від 122 800 євро. Про нього розповіли на сайті Mercedes-Benz.

Новий «Гелендваген» не надто змінився зовні й зберігає класичний дизайн. Упізнати Mercedes-Benz G-Class 2024 можна за зміненою решіткою радіатора, також у нього нові фари, ліхтарі та бампери. Mercedes-AMG G63 традиційно має агресивніший вигляд.

У салоні встановлене нове кермо та змінений дизайн центральної панелі. Новий «Гелендваген» 2024 року отримав покращену мультимедійну систему MBUX, яка тепер може висвітлювати позашляхові параметри на кшталт даних компаса чи висотоміра. З'явилися й покращені камери кругового огляду, які дозволяють дивитися «крізь капот».

Mercedes-Benz G-Class 2024 отримав нові двигуни, доповнені 48-вольтними «м'якими» гібридними установками на 20 к.с. У Mercedes-Benz G500 замість V8 встановили 3,0-літрову 449-сильну турбошістку. Вона не лише потужніша, але й економічніша - 10,9 л/100 км у змішаному циклі.

3,0-літровий турбодизель у Mercedes-Benz G450d тепер розвиває 367 к.с. та споживає 8,7 л/100 км. В Mercedes-AMG G63 4,0-літрова турбовісімка збережена: вона, як і раніше, розвиває 585 к.с., але завдяки гібридній установці також стала економічнішою - 14,7 л/100 км.

А невдовзі лінійку поповнить електромобіль Mercedes-Benz EQG із одразу чотирма моторами. Його окремо презентують цьогоріч.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
Ser Gio  

Цікаво подивитись на EQG - буде шматком мила чи ні))

+1ВІДПОВІСТИ  
Jestemoffi  

Звичайний квадрат... от чесно ніколи не розумів його прикол, хоча багато хто з мого оточення фанатіють від нього... як на мене в ньому нічого такого. Ну від нього трохи віє атмосферою 90 - х років ( але це якщо ми кажемо про гелик того часу ), важких часів і бандитизмом... ну от і все)
Хоча, це все при тому, що смаки інших я також поважаю

+3ВІДПОВІСТИ  
Vadim Grygoryev  

Jestemoffi, к тому же G-Klass стоит столько, что у того же Mercedes (ни говоря уже про другие марки) есть альтернативы покомфортнее и посовременнее.
Вообще многие такие рамные внедорожники сильно переоценены на мой взгляд. К примеру Jeep Wrangler.

+1ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

Grygoryev Vadim, или Тойота Ленд Крузер)

+1-8ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 13
Wavаn  

Ну, за консенсус.

+1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація