Продажі новітніх Chevrolet Silverado і GMC Sierra 2024 призупинено

Продажі новітніх Chevrolet Silverado і GMC Sierra 2024 призупинено

20 грудня 2023
0

Компанія General Motors підтвердила, що у автомобілів Chevrolet Silverado та GMC Sierra 2024 модельного року може виникнути розкол металу на даху з боку пасажира. Це змусило компанію призупинити продаж.

В офіційному документі, опублікованому Національною адміністрацією безпеки дорожнього руху (NHTSA), йдеться про те, що близько 3067 транспортних засобів проходять перевірку. У повідомленні GM дилерам від 20 листопада йдеться, що постачання автомобілів було припинено у жовтні. Точна причина розколу не згадується, але пошкодження сталося з боку пасажира у місці стику панелі даху під молдингом.

Якщо виявлено тріщину, дилерам радять її заварити. При цьому треба видалити шторку безпеки пасажира. Технічним фахівцям радять додати антикорозійний матеріал та герметик на нижню частину зварного шва, а потім перефарбувати дах. Неясно, скільки саме часу знадобиться, щоб виправити всі пікапи та відновити продажі.

«Ми можемо підтвердити, що невелика кількість пікапів Chevrolet Silverado і GMC Sierra могла бути побудована з дефектом поділу панелі даху. Припинено продаж, автомобілі ідентифіковані та ремонтуються», - заявили в General Motors.

Джерело: iXBT.com
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація