Renault анонсувала електромобіль із великим антикрилом

Renault анонсувала електромобіль із великим антикрилом

15 вересня 2022
0

Компанія Renault відродила легендарний R5 як електрокар у січні минулого року. Повноцінний дебют моделі відбудеться незабаром, а поки що французи дражнять тизерами електричного рестомода, який переосмислить стару спецверсію Renault 5 Turbo. Вона буде представлена ??на Паризькому автосалоні наприкінці цього місяця.

Renault поділився трьома тизерами нового шоу-кара. На них можна розглянути, що Renault 5 Concept отримав нову світлотехніку, аеродинамічний пакет із широкими крилами, дифузори на бампері, розширені бічні пороги, надширокі колеса та величезне антикрило на кришці багажника. Виглядає все дуже перспективно.

Виробник заявляє, що новий концепт з'явився якраз до відзначення 50-річного ювілею Renault 5. Прототип, який буде представлений у Парижі, стане «сучасною пошаною самим легендарним спортивним версіям».

Сучасне переосмислення використовує електричну силову установку, а його зовнішність створювалася під натхненням від відеоігор. На жаль, технічні характеристики поки що не розкриваються, але в Renault обіцяють, що вони будуть вражаючими.

Джерело: InsideEVs

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація