Renault розробить Twingo за допомогою китайського партнера

Renault розробить Twingo за допомогою китайського партнера

31 травня 2024
0

Компанія Renault шукає партнера серед китайських виробників для спільної роботи над електричним Twingo нового покоління. Іноземний партнер допоможе здешевити та прискорити розробку та утримати підсумкову ціну в межах 20 тисяч євро. Twingo четвертої генерації з «мультяшним» дизайном планують випустити у 2026 році.

Дизайн нового Twingo розроблять у Франції Зважаючи на все, він вже майже готовий, тому що близький до серії електрокар майже не відрізняється від концепт-кара. Випускатимуть хетчбек також у Європі - можливо, на заводі Renault у Словенії, як нинішній Twingo.

Раніше Renault та Volkswagen хотіли об'єднати зусилля для створення недорогих електрокарів. Однак у травні стало відомо, що домовитись європейським компаніям не вдалося.

У Renault, проте, стверджують, що рішення шукати партнера в Китаї з цим не пов'язане. А Volkswagen, за останніми даними, має намір створити «бюджетник» самостійно.

Концепт четвертого Twingo Renault показала під кінець 2023 року. Це хетчбек із «мультяшним» дизайном, круглими дверними ручками та індикатором на капоті, що показує рівень заряду батареї. Сітікар збудують на одній платформі з Renault 5 і випустять на ринок у 2026 році.

Джерело: Мотор
Фото: Automotive News Europe

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація