Renault та Geely продовжать розвивати ДВЗ

Renault та Geely продовжать розвивати ДВЗ

01 квітня 2023
0

З'явилися додаткові подробиці про спільне підприємство з виробництва двигунів між Geely, Renault та Saudi Aramco, з яких випливає, що дев'ять заводів, які використовуватимуть це підприємство, будуть належати Geely. Неназвані джерела повідомили, що з 17 заводів, які використовуватиме спільне підприємство, вісім належатимуть Renault у Латинській Америці, Європі та Туреччині, а решта дев'ять - Geely. З них вісім будуть розташовані в Китаї, а дев'ятий - у Шковді, Швеція. В даний час ним керує підрозділ двигунів внутрішнього згоряння Volvo Cars, який отримав назву Aurobay.

Крім того, стало відомо, що спільне підприємство матиме два центри досліджень та розробок Geely-Aurobay. Один буде розташований у Гетеборзі, Швеція, а інший - у затоці Ханчжоу, Китай. Як повідомляє Reuters, Renault використовуватиме для створення спільного підприємства три свої науково-дослідні центри, розташовані в Латинській Америці та Європі.

Спільне підприємство Renault і Geely зосередиться на розробці, виробництві та постачанні гібридних силових агрегатів та ефективних двигунів внутрішнього згоряння. У спільному підприємстві працюватиме близько 19 000 співробітників у понад 130 країнах. СП працюватиме як самостійний глобальний постачальник і зможе виробляти до 5 мільйонів двигунів внутрішнього згоряння, гібридних та змінних гібридних двигунів та трансмісій на рік.

Спільне підприємство дозволить автовиробникам обслуговувати важливі ринки, де електрична інфраструктура недостатньо розвинена.

На початку березня стало відомо, що Saudi Aramco підписала листа про наміри стати потенційним міноритарним акціонером спільного підприємства. Незрозуміло, наскільки великою буде частка Aramco в компанії, але в деяких повідомленнях передбачається, що вона може отримати 20-відсоткову частку, а це означає, що і Geely, і Renault будуть володіти по 40 відсотків акцій.

Джерело: AMPERCAR.com

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація