Renault та Geely запустять спільне виробництво гібридних двигунів

Renault та Geely запустять спільне виробництво гібридних двигунів

09 листопада 2022
1

Французький концерн Renault спільно з китайським брендом Geely оголосили про запуск спільного виробництва гібридних силових установок. Старт проекту заплановано на 2023 рік. Про це пише портал Motor1.

На початковому етапі проект передбачає складання понад 5 млн деталей та організацію поставок до 130 країн світу. Наразі вже відомо, що гібридними силовими установками нового покоління будуть оснащені Renault, Geely, Volvo, Nissan, Mitsubishi, Dacia, Lynk&Co та Proton.

Виробництво здійснюватиметься на 17 заводах у трьох країнах. До роботи буде залучено 19 тисяч фахівців. Маючи такі потужності, представники компанії припускають, що зможуть забезпечувати деталями 80% світового авторинку.

Представники французького концерну наголосили, що їхня співпраця з Geely призведе до розробки нових ДВЗ та гібридних двигунів, які залишаться важливою частиною ланцюжка поставок для автомобілів, представлених на світовому ринку.

Джерело: MMR

Обговорення новини

Andriy86  

Так а де подробиці? Які саме гібридні установкі вони хочуть виробляти? Які характеристики? Як на мене, найцікавіша гібридна установка у Хонда, хоча вона і не така ефектівна як у Тойоти (згідно з результатами експерименту інфокар).

-3ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація