Результати першого тижня пілотного проєкту із прозорих іспитів у 4 регіонах

Результати першого тижня пілотного проєкту із прозорих іспитів у 4 регіонах

10 червня 2023
0

У Львівській, Київській, Вінницькій та Одеській областях триває пілотний проєкт із забезпечення прозорих умов складання іспитів у сервісних центрах МВС. У класах для складання теорії та автівках сервісних центрів МВС для складання практики тепер є більше камер спостереження, відповідно процеси складання іспитів легко моніторити та за потреби оскаржувати результати.

З 1 по 7 червня включно в цих 4 областях 2 524 разів кандидати у водії складали теоретичні іспити та 2 652 рази екзаменатори приймали практичні іспити. Ця статистика враховує всі категорії транспортних засобів.

Успішність складання теоретичного іспиту з першого разу становить 23%. Успішність складання практичного іспиту з першого разу становить 36%.

Що стосується найбільш популярних транспортних засобів - категорії В - легкові авто, то більшість кандидатів у водії обирала для складання іспиту транспортний засіб навчального закладу, а не транспортний засіб сервісного центру МВС. Варто зазначити, що орієнтовна вартість складання іспиту на транспортному засобі сервісного центру МВС - 13 грн, а вартість оренди авто навчального закладу залежить від умов договору між кандидатом у водії та навчальним закладом, де він проходив навчання.

Помітною зміною для кандидатів у водії стало те, що у цих 4 областях уже можна онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит за допомогою функціоналу Е-ЗАПИС. Тобто, кількість візитів до сервісного центру МВС можна скоротити з 2 до 1. У всіх інших областях для того, щоб взяти талон попереднього запису на практичний іспит, поки що треба завітати безпосередньо до приміщення та оформити талон на практичний іспит у терміналі.

За перший тиждень, як існує можливість оформити талон попереднього запису онлайн, прослідковується закономірність, що більшість кандидатів у водії обирає зручний формат запису на практичний іспит і робить це через смартфон або комп'ютер. 2 486 кандидатів у водії оформили свої талони попереднього запису на практичний іспит у сервісному центрі МВС через сайт, а 1 871 особа обрала спосіб оформлення талону попереднього запису в терміналі безпосередньо в будівлі сервісного центру МВС.

Джерело: МВС України

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація