Роботаксі Cruise заважало машинам «швидкої допомоги» проїхати на місце стрілянини

Роботаксі Cruise заважало машинам «швидкої допомоги» проїхати на місце стрілянини

15 червня 2023
0

Самокерований автомобіль Cruise заважав службам швидкого реагування, які намагалися дістатися до місця масової стрілянини в районі Мішн у Сан-Франциско. Про це повідомляє The Guardian.

Бригади швидкої допомоги виїжджали на місце стрілянини, в результаті якої було поранено дев'ять осіб. На відео, розміщеному в Twitter, видно, як самокерований автомобіль Cruise стоїть на дорозі, а офіцер підходить до нього і каже, що він «блокує швидку медичну допомогу і пожежників». У своїй заяві Cruise стверджує, що автомобіль не блокував доступ до місця події «в жодному разі».

«Наш автомобіль спочатку зупинився, коли наближався до місця надзвичайної ситуації, а потім здійснив розворот і зупинився», - сказав представник компанії. «Протягом цього часу всі транспортні засоби, зокрема машини екстреного реагування, могли об'їжджати нашу машину».

Представник департаменту поліції Сан-Франциско заявив, що департамент «знає» про інцидент з автономним транспортним засобом і «активно розслідує» його. Цей інцидент стався на тлі того, що державні та місцеві чиновники порушували ширші питання про те, чи можуть автономні транспортні засоби безпечно реагувати на непередбачувані ситуації. Компанія Cruise, яка належить General Motors, і її конкурент Waymo, що управляється Alphabet, прагнуть отримати дозвіл на цілодобову експлуатацію роботаксі в усьому Сан-Франциско.

Джерело: LIGA.net

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація