Розсекречено новий компактний кросовер Toyota C-HR

Розсекречено новий компактний кросовер Toyota C-HR

05 грудня 2022
1

З'явилися перші фото Toyota C-HR Prologue. Концепт-кар є передсерійною версією нового покоління компактного кросовера. Знімки опублікували на офіційній сторінці Toyota в Instagram.

Японський автовиробник не надав інформації про кросовер Toyota C-HR. Очікується, що серійна модель з'явиться у 2023 році й мало чим відрізнятиметься від концепту - про це свідчать патентні зображення авто, що потрапили й інтернет.

Дизайн Toyota C-HR 2023 розробляли у європейській студії концерну. Він виконаний у новому фірмовому стилі марки - як у гібрида Prius та електрокарів сімейства bZ.

У авто виражений «ніс», і стрілоподібні діодні фари. Водночас збережені й риси попередника - похилий купеподібний дах, піднята задня частина і заховані в стійках ручки задніх дверей. У концепті дзеркала замінені на камери, але серійна модель їх не отримає.

Швидше за все, нова Toyota C-HR буде доступна виключно у гібридних версіях. Кросовер отримає силові установки від тієї ж Toyota Prius 2023, тобто його потужність збільшиться до 140-193 к.с.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Andriy86  

Дуже цікаво виглядає. Тойота останнім часом радує око своїми новими моделями.

+3-3ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація