Розсекречено розкішний китайський позашляховик BYD Yangwang R1

Розсекречено розкішний китайський позашляховик BYD Yangwang R1

02 грудня 2022
3

В інтернет потрапили зображення нового позашляховика BYD Yangwang R1. Найдорожча модель марки дебютує на початку 2023 року і продаватиметься за ціною 800 000 юанів ($111 000). Про це повідомляє сайт CarNewsChina.

Новий BYD Yangwang R1 - великий рамний позашляховик довжиною близько 5 м. Він відрізняється брутальним незграбним зовнішнім виглядом з високим капотом, вертикальними задніми стійками та величезною решіткою радіатора. Деякі риси дизайну запозичені у Land Rover Defender.

Салон BYD Yangwang R1 не показали, але відомо, що запропонують версії на 5 та 7 місць. Комплектація міситиме електропакет, камери кругового огляду та матричну оптику, а лідар на даху натякає на наявність автопілота.

Китайський позашляховик BYD Yangwang R1 запропонують у двох версіях - плагін гібрид та електромобіль. Потужність обох варіантів складе щонайменше 650 к. с. Авто отримає повний привід і керовані задні колеса, що дозволяють їздити боком подібно до електричного Hummer.

Примітно, що це далеко не найдорожчий китайський позашляховик. У Піднебесній випускають моделі вартістю понад $200 000.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Andriy86  

Більше ста тисяч за китайця? Нехай його знову засекретять.

+4-4ВІДПОВІСТИ  
Oldman  

Уходите уже от древних стереотипов насчёт китайцев! Качество сборки например у мерса уже хуже, чем у премиальных китайцев, сам проверял))

+3-2ВІДПОВІСТИ  
Andriy86  

Oldman, які ще стереотипи? Мені досить часто доводиться працювати з китайським обладнанням і це завжди розчарування. Я би вже міг стати расистом по відношенню до китайців, але коли безпосередньо спілкуюсь з ними, то начебто цілком нормальні люди.

+3-3ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація